光路

@welayatnet.zh

光路

迈出一步对光路
دنبال کننده

4,676

پست‌ها

166

مشارکت

2.60%

سایر میانگین‌های مشارکت

مقایسه
مشارکت
2.60%
میانگین لایک‌ها
120.03
میانگین کامنت‌ها
1.50

آمار خلاصه افراد

خلاصه آمار حساب کاربری

نمایش 15 ورودی آخر

تاریخ  دنبال کننده دنبال شونده پست‌ها
2019-06-21 Fri 4,625 - 7,378 - 151 -
2019-07-01 Mon 4,627 +2 4,385 -2993 153 +2
2019-07-07 Sun 4,620 -7 3,006 -1379 153 -
2019-07-16 Tue 4,622 +2 3,133 +127 155 +2
2019-07-17 Wed 4,633 +11 3,242 +109 155 -
2019-07-19 Fri 4,626 -7 3,244 +2 156 +1
2019-07-21 Sun 4,624 -2 3,246 +2 156 -
2019-07-23 Tue 4,626 +2 3,248 +2 157 +1
2019-07-29 Mon 4,630 +4 3,367 +119 159 +2
2019-07-30 Tue 4,624 -6 3,377 +10 160 +1
2019-08-05 Mon 4,663 +39 3,720 +343 162 +2
2019-08-11 Sun 4,670 +7 3,832 +112 162 -
2019-08-14 Wed 4,669 -1 3,835 +3 163 +1
2019-08-18 Sun 4,673 +4 3,849 +14 165 +2
2019-08-19 Mon 4,676 +3 3,876 +27 166 +1
خلاصه مجموع +51 +15

نمودار میانگین نرخ مشارکت

هر مقدار در این نمودار برابر با میانگین حساب کاربری در آن روز خاص است.

پیش بینی‌های آینده

در اینجا م‌توانید پیش بینی‌های تقریبی آینده را براساس میانگین روزهای گذشته ببینید

زمان تا تاریخ دنبال کننده پست‌ها
آمار کنونی 2019-08-19 4,676 166
30 روز 2019-09-18 4,736 196
60 روز 2019-10-18 4,796 226
3 ماه 2019-11-17 4,856 256
6 ماه 2020-02-15 5,036 346
9 ماه 2020-05-15 5,216 436
1 سال 2020-08-18 5,406 531
1 سال و نیم 2021-02-16 5,770 713
2 سال 2021-08-18 6,136 896
بر اساس میانگین +2 دنبال کنندگان /روز +1 پست /روز

پست‌های برتر

پست‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

#هشتگ‌های برتر

هشتگ‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

نرخ مشارکت در اینستاگرام

این‌ها کلی هستند / میانگین نرخ مشارکت درگیر در اینستاگرام. آمار بر اساس تجزیه و تحلیل بیش از 1 میلیون پروفایل اثرگذار.

دنبال کننده سایر میانگین‌های مشارکت مشارکت در پروفایل
< 1,000 8%
< 5,000 5.7% 光路 2.60%
< 10,000 4%
< 100,000 2.4%
100,000+ 1.7%
تاریخ آخرین بررسی: 2019-08-19 16:58:07

حساب دیگر اینستاگرام را بررسی کنید.