تحلیلگر

@tahlilgar57

تحلیلگر

در کل .... #نقد کارمه، همه جوره.... اگه خیلی بهتون برمیخوره اینجا نیاین .....تامام آدرس ما در توییتر و تلگرام👇 @tahlilgar57
دنبال کننده

29,480

پست‌ها

1,479

مشارکت

0.58%

سایر میانگین‌های مشارکت

مقایسه
مشارکت
0.58%
میانگین لایک‌ها
164.30
میانگین کامنت‌ها
6.77

آمار خلاصه افراد

خلاصه آمار حساب کاربری

نمایش 15 ورودی آخر

تاریخ  دنبال کننده دنبال شونده پست‌ها
2019-06-12 Wed 28,733 - 6,500 - 1,404 -
2019-06-16 Sun 28,727 -6 6,502 +2 1,405 +1
2019-06-25 Tue 28,694 -33 6,505 +3 1,414 +9
2019-07-09 Tue 28,811 +117 7,119 +614 1,428 +14
2019-07-19 Fri 28,888 +77 7,402 +283 1,444 +16
2019-07-21 Sun 28,904 +16 7,482 +80 1,446 +2
2019-07-27 Sat 28,940 +36 6,914 -568 1,452 +6
2019-07-28 Sun 28,962 +22 6,998 +84 1,454 +2
2019-07-31 Wed 29,089 +127 7,186 +188 1,458 +4
2019-08-05 Mon 29,166 +77 7,498 +312 1,463 +5
2019-08-07 Wed 29,161 -5 6,382 -1116 1,466 +3
2019-08-10 Sat 29,286 +125 6,846 +464 1,470 +4
2019-08-13 Tue 29,349 +63 6,975 +129 1,473 +3
2019-08-17 Sat 29,447 +98 7,178 +203 1,477 +4
2019-08-19 Mon 29,480 +33 7,293 +115 1,479 +2
خلاصه مجموع +747 +75

نمودار میانگین نرخ مشارکت

هر مقدار در این نمودار برابر با میانگین حساب کاربری در آن روز خاص است.

پیش بینی‌های آینده

در اینجا م‌توانید پیش بینی‌های تقریبی آینده را براساس میانگین روزهای گذشته ببینید

زمان تا تاریخ دنبال کننده پست‌ها
آمار کنونی 2019-08-19 29,480 1,479
30 روز 2019-09-18 29,840 1,539
60 روز 2019-10-18 30,200 1,599
3 ماه 2019-11-17 30,560 1,659
6 ماه 2020-02-15 31,640 1,839
9 ماه 2020-05-15 32,720 2,019
1 سال 2020-08-18 33,860 2,209
1 سال و نیم 2021-02-16 36,044 2,573
2 سال 2021-08-18 38,240 2,939
بر اساس میانگین +12 دنبال کنندگان /روز +2 پست /روز

پست‌های برتر

پست‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

#هشتگ‌های برتر

هشتگ‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

نرخ مشارکت در اینستاگرام

این‌ها کلی هستند / میانگین نرخ مشارکت درگیر در اینستاگرام. آمار بر اساس تجزیه و تحلیل بیش از 1 میلیون پروفایل اثرگذار.

دنبال کننده سایر میانگین‌های مشارکت مشارکت در پروفایل
< 1,000 8%
< 5,000 5.7%
< 10,000 4%
< 100,000 2.4% تحلیلگر 0.58%
100,000+ 1.7%
تاریخ آخرین بررسی: 2019-08-19 00:43:36

حساب دیگر اینستاگرام را بررسی کنید.