Star3kans

@star3kans

Star3kans

🎬زیباترین صحنه های تاریخ سینما🎥
دنبال کننده

368

پست‌ها

8

مشارکت

17.76%

سایر میانگین‌های مشارکت

مقایسه
مشارکت
17.76%
میانگین لایک‌ها
58.13
میانگین کامنت‌ها
7.25

آمار خلاصه افراد

خلاصه آمار حساب کاربری

نمایش 15 ورودی آخر

تاریخ  دنبال کننده دنبال شونده پست‌ها
2019-05-05 Sun 381 - 1,547 - 8 -
2019-05-06 Mon 383 +2 1,547 - 8 -
2019-05-07 Tue 384 +1 1,548 +1 8 -
2019-05-08 Wed 384 - 1,547 -1 8 -
2019-05-11 Sat 387 +3 1,544 -3 8 -
2019-05-15 Wed 382 -5 1,542 -2 8 -
2019-05-16 Thu 382 - 1,542 - 8 -
2019-05-18 Sat 379 -3 1,539 -3 8 -
2019-05-27 Mon 376 -3 1,536 -3 8 -
2019-05-30 Thu 375 -1 1,537 +1 8 -
2019-06-07 Fri 370 -5 1,533 -4 8 -
2019-06-09 Sun 369 -1 1,532 -1 8 -
2019-06-12 Wed 370 +1 1,531 -1 8 -
2019-06-13 Thu 369 -1 1,529 -2 8 -
2019-06-16 Sun 368 -1 1,530 +1 8 -
خلاصه مجموع -13 -

نمودار میانگین نرخ مشارکت

هر مقدار در این نمودار برابر با میانگین حساب کاربری در آن روز خاص است.

پیش بینی‌های آینده

در اینجا م‌توانید پیش بینی‌های تقریبی آینده را براساس میانگین روزهای گذشته ببینید

زمان تا تاریخ دنبال کننده پست‌ها
آمار کنونی 2019-06-16 368 8
30 روز 2019-07-16 368 8
60 روز 2019-08-15 368 8
3 ماه 2019-09-14 368 8
6 ماه 2019-12-13 368 8
9 ماه 2020-03-12 368 8
1 سال 2020-06-15 368 8
1 سال و نیم 2020-12-14 368 8
2 سال 2021-06-15 368 8
بر اساس میانگین - دنبال کنندگان /روز - پست /روز

پست‌های برتر

پست‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

نرخ مشارکت در اینستاگرام

این‌ها کلی هستند / میانگین نرخ مشارکت درگیر در اینستاگرام. آمار بر اساس تجزیه و تحلیل بیش از 1 میلیون پروفایل اثرگذار.

دنبال کننده سایر میانگین‌های مشارکت مشارکت در پروفایل
< 1,000 8% Star3kans 17.76%
< 5,000 5.7%
< 10,000 4%
< 100,000 2.4%
100,000+ 1.7%
تاریخ آخرین بررسی: 2019-06-16 09:20:27

حساب دیگر اینستاگرام را بررسی کنید.