SendaReta1

@sendareta1

SendaReta1

A bondade conguista os corações
دنبال کننده

702

پست‌ها

264

مشارکت

3.36%

سایر میانگین‌های مشارکت

مقایسه
مشارکت
3.36%
میانگین لایک‌ها
23.30
میانگین کامنت‌ها
0.27

آمار خلاصه افراد

خلاصه آمار حساب کاربری

نمایش 15 ورودی آخر

تاریخ  دنبال کننده دنبال شونده پست‌ها
2019-06-16 Sun 708 - 18 - 263 -
2019-06-21 Fri 706 -2 18 - 263 -
2019-07-01 Mon 707 +1 18 - 263 -
2019-07-04 Thu 706 -1 18 - 264 +1
2019-07-18 Thu 704 -2 18 - 264 -
2019-07-20 Sat 704 - 18 - 264 -
2019-07-25 Thu 703 -1 18 - 264 -
2019-07-29 Mon 702 -1 18 - 264 -
2019-07-30 Tue 702 - 18 - 264 -
2019-08-03 Sat 702 - 18 - 264 -
2019-08-06 Tue 701 -1 18 - 264 -
2019-08-08 Thu 700 -1 18 - 264 -
2019-08-10 Sat 699 -1 18 - 264 -
2019-08-15 Thu 701 +2 18 - 264 -
2019-08-19 Mon 702 +1 18 - 264 -
خلاصه مجموع -6 +1

نمودار میانگین نرخ مشارکت

هر مقدار در این نمودار برابر با میانگین حساب کاربری در آن روز خاص است.

پیش بینی‌های آینده

در اینجا م‌توانید پیش بینی‌های تقریبی آینده را براساس میانگین روزهای گذشته ببینید

زمان تا تاریخ دنبال کننده پست‌ها
آمار کنونی 2019-08-19 702 264
30 روز 2019-09-18 702 294
60 روز 2019-10-18 702 324
3 ماه 2019-11-17 702 354
6 ماه 2020-02-15 702 444
9 ماه 2020-05-15 702 534
1 سال 2020-08-18 702 629
1 سال و نیم 2021-02-16 702 811
2 سال 2021-08-18 702 994
بر اساس میانگین - دنبال کنندگان /روز +1 پست /روز

پست‌های برتر

پست‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

#هشتگ‌های برتر

هشتگ‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

نرخ مشارکت در اینستاگرام

این‌ها کلی هستند / میانگین نرخ مشارکت درگیر در اینستاگرام. آمار بر اساس تجزیه و تحلیل بیش از 1 میلیون پروفایل اثرگذار.

دنبال کننده سایر میانگین‌های مشارکت مشارکت در پروفایل
< 1,000 8% SendaReta1 3.36%
< 5,000 5.7%
< 10,000 4%
< 100,000 2.4%
100,000+ 1.7%
تاریخ آخرین بررسی: 2019-08-19 17:23:34

حساب دیگر اینستاگرام را بررسی کنید.