SendaReta1

@sendareta1

SendaReta1

A bondade conguista os corações
دنبال کننده

708

پست‌ها

263

مشارکت

3.49%

سایر میانگین‌های مشارکت

مقایسه
مشارکت
3.49%
میانگین لایک‌ها
24.43
میانگین کامنت‌ها
0.27

آمار خلاصه افراد

خلاصه آمار حساب کاربری

نمایش 15 ورودی آخر

تاریخ  دنبال کننده دنبال شونده پست‌ها
2019-05-01 Wed 709 - 17 - 263 -
2019-05-05 Sun 710 +1 17 - 263 -
2019-05-07 Tue 709 -1 17 - 263 -
2019-05-08 Wed 709 - 17 - 263 -
2019-05-11 Sat 711 +2 17 - 263 -
2019-05-13 Mon 712 +1 17 - 263 -
2019-05-14 Tue 712 - 17 - 263 -
2019-05-18 Sat 713 +1 17 - 263 -
2019-05-30 Thu 709 -4 18 +1 263 -
2019-05-31 Fri 710 +1 18 - 263 -
2019-06-07 Fri 707 -3 18 - 263 -
2019-06-08 Sat 706 -1 18 - 263 -
2019-06-09 Sun 705 -1 18 - 263 -
2019-06-12 Wed 706 +1 18 - 263 -
2019-06-16 Sun 708 +2 18 - 263 -
خلاصه مجموع -1 -

نمودار میانگین نرخ مشارکت

هر مقدار در این نمودار برابر با میانگین حساب کاربری در آن روز خاص است.

پیش بینی‌های آینده

در اینجا م‌توانید پیش بینی‌های تقریبی آینده را براساس میانگین روزهای گذشته ببینید

زمان تا تاریخ دنبال کننده پست‌ها
آمار کنونی 2019-06-17 708 263
30 روز 2019-07-17 708 263
60 روز 2019-08-16 708 263
3 ماه 2019-09-15 708 263
6 ماه 2019-12-14 708 263
9 ماه 2020-03-13 708 263
1 سال 2020-06-16 708 263
1 سال و نیم 2020-12-15 708 263
2 سال 2021-06-16 708 263
بر اساس میانگین - دنبال کنندگان /روز - پست /روز

پست‌های برتر

پست‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

#هشتگ‌های برتر

هشتگ‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

نرخ مشارکت در اینستاگرام

این‌ها کلی هستند / میانگین نرخ مشارکت درگیر در اینستاگرام. آمار بر اساس تجزیه و تحلیل بیش از 1 میلیون پروفایل اثرگذار.

دنبال کننده سایر میانگین‌های مشارکت مشارکت در پروفایل
< 1,000 8% SendaReta1 3.49%
< 5,000 5.7%
< 10,000 4%
< 100,000 2.4%
100,000+ 1.7%
تاریخ آخرین بررسی: 2019-06-16 09:20:33

حساب دیگر اینستاگرام را بررسی کنید.