شناخت بهائیت

@n_bahaiat

شناخت بهائیت

تلگرام👇🏻 t.me/n_bahaiat
دنبال کننده

2,189

پست‌ها

547

مشارکت

4.62%

سایر میانگین‌های مشارکت

مقایسه
مشارکت
4.62%
میانگین لایک‌ها
89.00
میانگین کامنت‌ها
12.13

آمار خلاصه افراد

خلاصه آمار حساب کاربری

نمایش 15 ورودی آخر

تاریخ  دنبال کننده دنبال شونده پست‌ها
2019-06-28 Fri 2,159 - 271 - 505 -
2019-06-30 Sun 2,161 +2 51 -220 507 +2
2019-07-06 Sat 2,174 +13 36 -15 512 +5
2019-07-10 Wed 2,176 +2 38 +2 516 +4
2019-07-14 Sun 2,182 +6 39 +1 520 +4
2019-07-16 Tue 2,188 +6 39 - 521 +1
2019-07-21 Sun 2,190 +2 45 +6 526 +5
2019-07-29 Mon 2,191 +1 47 +2 533 +7
2019-07-30 Tue 2,192 +1 48 +1 534 +1
2019-08-03 Sat 2,188 -4 51 +3 539 +5
2019-08-06 Tue 2,187 -1 52 +1 542 +3
2019-08-10 Sat 2,184 -3 55 +3 545 +3
2019-08-11 Sun 2,187 +3 57 +2 546 +1
2019-08-16 Fri 2,189 +2 58 +1 549 +3
2019-08-19 Mon 2,189 - 60 +2 547 -2
خلاصه مجموع +30 +42

نمودار میانگین نرخ مشارکت

هر مقدار در این نمودار برابر با میانگین حساب کاربری در آن روز خاص است.

پیش بینی‌های آینده

در اینجا م‌توانید پیش بینی‌های تقریبی آینده را براساس میانگین روزهای گذشته ببینید

زمان تا تاریخ دنبال کننده پست‌ها
آمار کنونی 2019-08-19 2,189 547
30 روز 2019-09-18 2,219 577
60 روز 2019-10-18 2,249 607
3 ماه 2019-11-17 2,279 637
6 ماه 2020-02-15 2,369 727
9 ماه 2020-05-15 2,459 817
1 سال 2020-08-18 2,554 912
1 سال و نیم 2021-02-16 2,736 1,094
2 سال 2021-08-18 2,919 1,277
بر اساس میانگین +1 دنبال کنندگان /روز +1 پست /روز

پست‌های برتر

پست‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

@منشن‌های برتر

منشن‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

نرخ مشارکت در اینستاگرام

این‌ها کلی هستند / میانگین نرخ مشارکت درگیر در اینستاگرام. آمار بر اساس تجزیه و تحلیل بیش از 1 میلیون پروفایل اثرگذار.

دنبال کننده سایر میانگین‌های مشارکت مشارکت در پروفایل
< 1,000 8%
< 5,000 5.7% شناخت بهائیت 4.62%
< 10,000 4%
< 100,000 2.4%
100,000+ 1.7%
تاریخ آخرین بررسی: 2019-08-19 17:02:05

حساب دیگر اینستاگرام را بررسی کنید.