mitra

@deltaforce120

mitra

دلتا
دنبال کننده

871

پست‌ها

2

مشارکت

45.93%

سایر میانگین‌های مشارکت

مقایسه
مشارکت
45.93%
میانگین لایک‌ها
330.00
میانگین کامنت‌ها
70.00

آمار خلاصه افراد

خلاصه آمار حساب کاربری

نمایش 15 ورودی آخر

تاریخ  دنبال کننده دنبال شونده پست‌ها
2019-07-04 Thu 906 - 3,096 - 2 -
2019-07-07 Sun 902 -4 3,092 -4 2 -
2019-07-14 Sun 894 -8 3,091 -1 2 -
2019-07-16 Tue 891 -3 3,090 -1 2 -
2019-07-18 Thu 890 -1 3,088 -2 2 -
2019-07-24 Wed 887 -3 3,084 -4 2 -
2019-07-27 Sat 883 -4 3,077 -7 2 -
2019-07-29 Mon 883 - 3,077 - 2 -
2019-08-03 Sat 879 -4 3,073 -4 2 -
2019-08-06 Tue 873 -6 3,074 +1 2 -
2019-08-08 Thu 873 - 3,071 -3 2 -
2019-08-12 Mon 872 -1 3,070 -1 2 -
2019-08-14 Wed 874 +2 3,066 -4 2 -
2019-08-15 Thu 874 - 3,066 - 2 -
2019-08-19 Mon 871 -3 3,069 +3 2 -
خلاصه مجموع -35 -

نمودار میانگین نرخ مشارکت

هر مقدار در این نمودار برابر با میانگین حساب کاربری در آن روز خاص است.

پیش بینی‌های آینده

در اینجا م‌توانید پیش بینی‌های تقریبی آینده را براساس میانگین روزهای گذشته ببینید

زمان تا تاریخ دنبال کننده پست‌ها
آمار کنونی 2019-08-19 871 2
30 روز 2019-09-18 871 2
60 روز 2019-10-18 871 2
3 ماه 2019-11-17 871 2
6 ماه 2020-02-15 871 2
9 ماه 2020-05-15 871 2
1 سال 2020-08-18 871 2
1 سال و نیم 2021-02-16 871 2
2 سال 2021-08-18 871 2
بر اساس میانگین - دنبال کنندگان /روز - پست /روز

پست‌های برتر

پست‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

#هشتگ‌های برتر

هشتگ‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

نرخ مشارکت در اینستاگرام

این‌ها کلی هستند / میانگین نرخ مشارکت درگیر در اینستاگرام. آمار بر اساس تجزیه و تحلیل بیش از 1 میلیون پروفایل اثرگذار.

دنبال کننده سایر میانگین‌های مشارکت مشارکت در پروفایل
< 1,000 8% mitra 45.93%
< 5,000 5.7%
< 10,000 4%
< 100,000 2.4%
100,000+ 1.7%
تاریخ آخرین بررسی: 2019-08-19 17:00:00

حساب دیگر اینستاگرام را بررسی کنید.