Vilayət Yolçuları

@al_vilayat

Vilayət Yolçuları

دنبال کننده

2,532

پست‌ها

652

مشارکت

0.69%

سایر میانگین‌های مشارکت

مقایسه
مشارکت
0.69%
میانگین لایک‌ها
17.50
میانگین کامنت‌ها
0.07

آمار خلاصه افراد

خلاصه آمار حساب کاربری

نمایش 15 ورودی آخر

تاریخ  دنبال کننده دنبال شونده پست‌ها
2019-05-04 Sat 1,850 - 5,321 - 505 -
2019-05-05 Sun 1,853 +3 5,322 +1 506 +1
2019-05-07 Tue 1,865 +12 5,449 +127 516 +10
2019-05-09 Thu 1,897 +32 5,567 +118 527 +11
2019-05-10 Fri 1,904 +7 5,606 +39 532 +5
2019-05-11 Sat 1,942 +38 5,669 +63 535 +3
2019-05-12 Sun 1,990 +48 5,799 +130 549 +14
2019-05-16 Thu 2,078 +88 5,981 +182 574 +25
2019-05-27 Mon 2,249 +171 6,668 +687 615 +41
2019-05-29 Wed 2,306 +57 7,132 +464 624 +9
2019-05-30 Thu 2,311 +5 7,147 +15 624 -
2019-06-03 Mon 2,362 +51 7,060 -87 639 +15
2019-06-06 Thu 2,396 +34 7,083 +23 650 +11
2019-06-12 Wed 2,446 +50 7,222 +139 651 +1
2019-06-16 Sun 2,532 +86 7,448 +226 652 +1
خلاصه مجموع +682 +147

نمودار میانگین نرخ مشارکت

هر مقدار در این نمودار برابر با میانگین حساب کاربری در آن روز خاص است.

پیش بینی‌های آینده

در اینجا م‌توانید پیش بینی‌های تقریبی آینده را براساس میانگین روزهای گذشته ببینید

زمان تا تاریخ دنبال کننده پست‌ها
آمار کنونی 2019-06-16 2,532 652
30 روز 2019-07-16 3,042 772
60 روز 2019-08-15 3,552 892
3 ماه 2019-09-14 4,062 1,012
6 ماه 2019-12-13 5,592 1,372
9 ماه 2020-03-12 7,122 1,732
1 سال 2020-06-15 8,737 2,112
1 سال و نیم 2020-12-14 11,831 2,840
2 سال 2021-06-15 14,942 3,572
بر اساس میانگین +17 دنبال کنندگان /روز +4 پست /روز

پست‌های برتر

پست‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

#هشتگ‌های برتر

هشتگ‌های برتر بر اساس 30 پست آخر

نرخ مشارکت در اینستاگرام

این‌ها کلی هستند / میانگین نرخ مشارکت درگیر در اینستاگرام. آمار بر اساس تجزیه و تحلیل بیش از 1 میلیون پروفایل اثرگذار.

دنبال کننده سایر میانگین‌های مشارکت مشارکت در پروفایل
< 1,000 8%
< 5,000 5.7% Vilayət Yolçuları 0.69%
< 10,000 4%
< 100,000 2.4%
100,000+ 1.7%
تاریخ آخرین بررسی: 2019-06-16 09:20:31

حساب دیگر اینستاگرام را بررسی کنید.